sobota, 9 stycznia 2016

Dla Babci i Dziadka mamy dzisiaj kwiatka i nie tylko, darmowy E-book

Wszystko zaczęło się miesiąc temu. A wszystko z winy jednej kobiety Ilony z bloga Kreatywnym Okiem. Ona jako główna siła napędowa zgromadziła wokół siebie Mamy blogerki - wszystkich 13 i zaprosiła do projektu E-booka z pomysłami na prezenty, głównie dla babci i dziadka (bo ich święto jest najbliżej), ale można je wykorzystać i na Dzień Mamy i Taty, jak i inne okazje, kiedy chcemy wręczyć prezent od serca. My również wzięliśmy w powstaniu tego dzieła udział. Nasze prace to m.in.

 Ale wykonaliśmy ich wiecej. To był naprawdę pracowity miesiąc. I to nie tylko dla nas.  Nasze pomysły stanowią skrawek wszystkich prac, gdyż całość to ponad 120 pomysłów!!! Najważniejszą informacją jest ta, że E -book jest w pełni darmowy, można pobierać, inspirować się i tworzyć piękne prezenty dla najbliższych. Ponieważ pomysłów było bardzo dużo, powstały dwie części. A co tam znajdziemy? Wszystko - laurki, kwiaty, słodkości, prezenty 3D... Zresztą sami popatrzcie.

https://drive.google.com/open?id=0Bzm8jIC_e3Xva0VpSXl1T3ZhREE
https://drive.google.com/open?id=0Bzm8jIC_e3XvdW1TZG5EOWczd2s


 Fajnie było tworzyć coś wspólnie, wiedzieć, że może komuś się to przyda. Dajcie znać jak Wam się podoba. Wszystkie kreatywne Mamy pozdrawiamy :)

1 komentarz: